Poznaj Dziesięciokrotkę!

Dziesięciokrotka to oferta stworzona specjalnie z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych. Żeby z niej skorzystać, wystarczy zamówić dla grupy minimum 10 opasek Niezgubek, a naliczy się automatycznie rabat 15% oraz przesyłka kurierska gratis!

Do kogo skierowana jest oferta?

Dziesięciokrotka została stworzona specjalnie dla grup, szkół, przedszkoli, klubików dziecięcych, ale również dla firm i instytucji. Nie stawiamy żadnych formalnych wymogów. Wystarczy zamówić 10 opasek żeby skorzystać z rabatu.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Wysyłamy w 24h! Opaski w ramach 10-krotki wykonywane są priorytetowo. Masz pewność, że otrzymasz Niezgubki najszybciej.

15% RABATU

Dla grup wychodzi taniej. Żeby skorzystać wystarczy zamówić 10 opasek Niezgubek lub/i SafeKid. Rabat naliczy się automatycznie.

KURIER GRATIS

Oszczędzasz na wysyłce nawet 15 zł. A opaski otrzymujesz ekspresowo. Przy zamawianiu wybierz opcję darmowej dostawy w koszyku.

Safe Kid
Misją Safe Kid jest zabezpieczanie dzieci na wypadek zgubienia się. Takie sytuacje zdarzają się każdego dnia w całej Polsce: w centrach handlowych, na plażach, placach zabaw, w środkach transportu, podczas imprez masowych, wyjazdów klasowych, z rodziną itp. Dzieci gubią się i przeżywają straszliwy stres. Ich rodzice i opiekunowie podobnie.

Dlatego opracowaliśmy Niezgubki – opaski z wygrawerowanymi danymi kontaktowymi do rodziców opatrzone znakiem ICE – In Case of Emergency – w nagłym wypadku. Dzięki Niezgubkom dzieci mogą czuć się bezpieczniej, a rodzice mogą być spokojniejsi.

10-krotka
Tysiące dzieci w Polsce ma już swoje Niezgubki. Zapewnij również bezpieczeństwo dzieci w Twoim przedszkolu, szkole, klubiku a nawet w firmie. Zamówcie 10 opasek dla grupy i skorzystajcie z 15% rabatu.

W ramach Dziesięciokrotki opaski realizujemy w trybie ekspresowym. Wysyłamy gotowe Niezgubki kurierem w 24 godziny od daty zamówienia, a koszt przesyłki bierzemy na siebieOszczędzacie minimum 60 zł. Warto skorzystać.

OD 1 WRZEŚNIA 2020

Oferta 10-krotka obowiązuje
w roku szkolnym 2020-2021

0 days 00 hr 00 min 00 sc
NIEZGUBKI

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami i w rozmowie powołaj się na dziesięciokrotkę.
[contact-form-7 id=”6820″]