Rabaty dla grup przedszkolnych oraz szkolnych!

Poznaj Dziesięciokrotkę.

Dziesięciokrotka to oferta stworzona specjalnie z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych. Żeby z niej skorzystać, wystarczy zamówić dla grupy minimum 10 opasek Niezgubek, a naliczy się automatycznie rabat 15% oraz przesyłka kurierska gratis!

Zamów z rabatem

Misją Safe Kid jest zabezpieczanie dzieci na wypadek zgubienia się. Takie sytuacje zdarzają się każdego dnia w całej Polsce: w centrach handlowych, na plażach, placach zabaw, w środkach transportu, podczas imprez masowych, wyjazdów klasowych, z rodziną itp. Dzieci gubią się i przeżywają straszliwy stres. Ich rodzice i opiekunowie podobnie. Dlatego opracowaliśmy Niezgubki – opaski z wygrawerowanymi danymi kontaktowymi do rodziców opatrzone znakiem ICE – In Case of Emergency – w nagłym wypadku. Dzięki Niezgubkom dzieci mogą czuć się bezpieczniej, a rodzice mogą być spokojniejsi.

Tysiące dzieci w Polsce ma już swoje Niezgubki. Zapewnij również bezpieczeństwo dzieci w Twoim przedszkolu, szkole, klubiku a nawet w firmie. Zamówcie 10 opasek dla grupy i skorzystajcie z 15% rabatu.

W ramach Dziesięciokrotki opaski realizujemy w trybie ekspresowym. Wysyłamy gotowe Niezgubki kurierem w 24 godziny od daty zamówienia, a koszt przesyłki bierzemy na siebie. Oszczędzacie minimum 60 zł. Warto skorzystać.

Zamów z rabatem

Do kogo skierowana jest oferta?

Stworzyliśmy ofertę skierowaną do mniejszych lub większych grup: w przedszkolach, szkołach, klubikach dziecięcych, ale również w firmach i instytucjach. Nie stawiamy żadnych formalnych wymogów. Wystarczy zamówić 10 opasek żeby skorzystać z rabatu.

Korzyści z przystąpienia do Dziesięciokrotki

Ekspresowa realizacja

Opaski otrzymasz najszybciej

Wysyłamy w 24 godziny!

Opaski w ramach 10-krotki wykonywane są priorytetowo. Masz pewność, że otrzymasz Niezgubki najszybciej.

15% rabatu

Dla grup wychodzi taniej

15% rabatu

Żeby z niego skorzystać wystarczy zamówić 10 opasek Niezgubek lub/i SafeKid. Rabat naliczy się automatycznie.

Kurier gratis!

Wysyłamy już w 24 godziny

Kurier gratis!

Oszczędzasz na wysyłce nawet 15 zł. A opaski otrzymujesz ekspresowo. Wybierz opcję darmowej dostawy w koszyku.

Zamów z rabatem

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

W rozmowie powołaj się na 10-krotkę.

Zapraszamy już 1 września 2019 r.
Oferta 10-krotka obowiązuje w roku szkolnym 2019-2020
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Zamów teraz i oszczędź